Wesele w restauracji

05-07-22 | Artykuł dodany przez Agata Sala
Organizacja wesela w restauracji

Znaleźliście swoje wymarzone miejsce na wesele i jedynym problemem jest to, że jest to restauracja. Trudno zorganizować tam wesele, prawda? Cóż, nie wszystko musi być takie trudne.Jeśli masz pasję i poświęcenie, aby wszystko działało, nic nie jest niemożliwe. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które uwielbiają wyzwania i nie miałyby nic przeciwko robieniu rzeczy nieco nieszablonowych, to organizacja wesela w restauracji może być właśnie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz to umożliwić.

Jak zorganizować wesele w restauracji bez stresu i kłopotów?

Zanim sfinalizujesz szczegóły z Managerem restauracji, musisz wziąć pod uwagę kilka krytycznych rzeczy, o których musisz pamiętać organizując wesele w restauracji. Jaka jest pojemność restauracji? Jak wygląda menu cateringowe? Jaki jest zakres cen? Jak wygląda miejsce imprezy? Czy jest parking? Ilu gości można zaprosić?

Oto jeszcze kilka rzeczy, o których trzeba pamiętać organizując wesele w restauracji. Musisz odwiedzić restaurację i sprawdzić miejsce, menu, atmosferę i układy siedzeń. Chciałbyś również sprawdzić, czy jest odpowiednie miejsce parkingowe dostępne, zwłaszcza jeśli zapraszasz wielu gości. Chciałbyś również sprawdzić, czy restauracja ma licencję na serwowanie alkoholu, ponieważ serwowanie alkoholu na weselu jest koniecznością.

restauracja wesele

Restauracja na wesele to doskonały pomysł na udane przyjęcie

Jeśli planujesz wesele w restauracji, ważne jest, aby wybrać taką, która będzie idealna na tę okazję. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać przed wyborem restauracji na wesele:

  • Menu: Powinieneś wybrać menu, które dobrze komponuje się z Twoim ślubem. Na przykład, jeśli masz wesele o tematyce plażowej, wtedy możesz wybrać meksykańskie lub włoskie menu.
  • Miejsca siedzące: Powinniście wybrać restaurację, która ma wystarczającą ilość miejsc siedzących, aby wszyscy Wasi goście mogli usiąść razem. Jeśli Twój lokal nie posiada wystarczającej ilości miejsc siedzących, możesz poprosić swoich gości, aby usiedli w pobliskich restauracjach.
  • Dekoracje: Jeśli potrzebujesz dekoracji, to wybierz restaurację, która zapewni Ci wystarczająco dużo miejsca na dekoracje. Ważne jest również, aby sprawdzić, czy dekoracje są dozwolone.
  • Live Band lub DJ: Jeśli chcesz mieć zespół na żywo lub DJ na swoim weselu, a następnie wybierz restaurację, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby je pomieścić. Możesz również sprawdzić, czy pozwalają one na muzykę na żywo.